Projektanci wnętrz

Naszą wleką przygodę z projektowaniem rozpoczęliśmy 2007 roku. Lata doświadczenia w branży designerskiej pozwoliły nam zdobyć wiedzę w zakresie skutecznego wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań technicznych w świetle zmieniających się trendów.

Jesteśmy kreatywni, pomysłowi mamy swoją wizję, ale nigdy nie przestajemy słuchać klientów, którymi opiekujemy się na każdym etapie tworzenia projektu. Oferujemy współpracę i pomoc od najwcześniejszych faz projektowania, aż do ukończenia projektu.

Zobacz nasze realizacje.

Nasz zespół to wykwalifikowani projektanci - absolwenci wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. Posiadamy doświadczenie w zakresie projektów wnętrz prywatnych, domów, mieszkań, a także projektów komercyjnych jak sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby czy hotele. W naszej ofercie znajdziecie konsultacje projektowe, projekty indywidualne, wizualizacje 3D, obrazy, dokumentację techniczną, pomoc w doborze materiałów oraz nadzór autorski.

Naszą pasją i dodatkiem w ofercie projektowana wnętrz jest projektowanie mebli indywidualnych. Gdy nie możesz znaleźć odpowiednich mebli , które spełniałyby Twoje indywidualne wymagania - my je dla Ciebie zaprojektujemy!

Doświadczenie, zaangażowanie, indywidualne podejście i ciągłe śledzenie nowych trendów to cechy, które nas wyróżniają. Pozwól nam zaprojektować swoją przestrzeń i mieszkaj wyjątkowo.

Zapraszamy do konsultacji projektowych i do współpracy, napisz do nas.

Bartłomiej Bazyliński